Ürünlerimiz

Anasayfa Ürünlerimiz

Çağ-Ardeko Mutfak & Banyo

Mutfak & Banyo & Giysi Dolapları

Çağplas bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerdeki tecrübesi, takım çalışması, profesyonelliği ve zamanlama becerisi ile en yakın partneriniz olacak. Mutfak dışında, banyo, çamaşır odaları, vestiyer ve gömme dolap çözümleri ile uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda da hizmet sunmakta ve bu çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Hayata geçirdiği her proje ile, profesyonelliğin ve uzmanlığın verdiği güçle çıtayı daha da yukarı çekmektedir. Sahip olduğu teknolojik donanım ve deneyimli kadrosuyla Çağplas, tüm projeleri fark yaratan projelere dönüştürmekte; en seçkin inşaat ve yapı kurumlarını geleceğe taşıyacak projeler sunmaktadır. 22 yılı aşkın tecrübemizin, profesyonel kadromuzun, bilgimizin, kalitemizin ve detay çözümlerimizin desteği ile projeniz emin ellerde olsun…

Hepimiz birbirimizden farklıyız. Bu sebeple hepimizin fiziksel yapıları, alışkanlıkları, tercih ve beklentileri farklı. Bizler, ev ortamımızı kendi zevk, istek ve ihtiyaçlarımıza göre özel hale getirmek isteriz. Konu mutfak olduğunda, hayalini kurduğumuz mutfağın beklentilerimizin üzerinde gerçeğe dönüşmesini arzu ederiz. Tüm bu ihtiyaç ve beklentilerin ışığında, Çağplas, mutfak tasarımlarını müşterilerinin yaşam tarzlarına göre yeniden şekillendiriyor.

Yaşam kalitesini artırmak, evinize değer katmak, farklılık yaratmak… Çağplas mutfak hizmetini geliştirirken “siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi olanı sunmak, farklılık yaratarak sizlerin beklentilerini aşmak, evlerinize değer katarak yaşam kalitenizi artırmak” ilkesi tüm çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Uzman Kadro
  • Ücretsiz Ölçü Alınması
  • Ücretsiz Projelendirme
  • Zamanında Teslimat
  • Sorunsuz Kurulum
  • % 100 Müşteri Memnuniyeti